Galeria intymności

Ulewne deszcze, ceny z kosmosu i smród przypalonej frytury w smażalni nie zepsują wyczekiwanego urlopu, tak, jak brak wyobraźni i poleganie na szczęśliwym zbiegu okoliczności. A co, jeśli kobieta, z którą zaplanowałeś swoje wakacje oświadczy ci, że dziś „boli ją głowa”? Co wtedy zrobisz? Skok w bok? Nie wtedy, kiedy twoja partnerka ma na ciebie oko 24/7. Co robić?

Zacznijmy od zdiagnozowania problemu. Czy mamy do czynienia z typowym „fochowym” bólem głowy, czy też sprawa jest poważniejsza? Co zrobić jednak, kiedy przyczyna „bólu głowy” w środku wakacyjnego szaleństwa jest comiesięczna kobieca przypadłość? Lepiej przezornie przed wyjazdem zaopatrzyć się w tampony Soft Tampons, opracowane specjalnie z myślą o wyjazdach i zapewnieniu możliwości uprawiania seksu również w czasie okresu. Ich wyjątkowa chłonność i wydajność sprawia, że kobieta nie musi rezygnować z żadnej aktywności w czasie okresu. Pływanie, spacery, opalanie i oczywiście seks – to wszystko jest możliwe dzięki tym tamponom. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Soft Tampons są używane przez większość gwiazd porno, gdy przyjdzie im pracować na planie w czasie „tych trudnych dni”. Jak je kupić? Oczywiście nie ma ich w aptekach, ani drogeriach. Są za to w każdym szanującym się sex shopie. Dostępne w opakowaniach po jednej lub trzy sztuki.

Więcej w Eroticonie 3/18…

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>