Galeria intymności

Magia w sypialni

To prawdziwy sposób na uczynienie seksu magicznym i obudzenie w kobiecie prawdziwie magicznych doznań. Za pomocą niezwykłego przyrządu, jakim są erotyczne różdżki, twoja partnerka rozbudzi swoje ciało i rozpali pożądanie do białości. Jeśli nie masz pomysłu na grę wstępną, albo jeśli nie wiesz co jej dać w prezencie, kup jej masażer tego typu – będzie zachwycona.

Czym jest masażer – różdżka? Wand (ang. różdżka) to rodzaj masażera okolic intymnych i całego ciała, zaopatrzonego w dużą, ruchomą główkę. Główka wprawiana jest w wibracje lub ruch obrotowy (czasem jedno i drugie) za pomocą silniczka-generatora. W wielu przypadkach istnieje możliwość płynnego zmieniania natężenia wibracji i prędkości wirowania.

Dzięki różnym nakładkom (również dostępnym w sklepach) można bardzo rozszerzyć katalog doznań, jakie możecie swojej partnerce zafundować za pomocą erotycznej różdżki. Nakładki dla kobiet możemy podzielić na dwie części. Pierwsza, to nakładki, które dzięki odpowiedniej fakturze dodatkowo wzmacniają stymulację łechtaczki, warg sromowych, piersi i innych zewnętrznych stref intymnych.

Druga grupa to nakładki, których używa się po włożeniu w cipkę do stymulowania jej głębokich obszarów, szczególnie punktu G.

Różdżka może być używana do gry wstępnej, albo do solowych pieszczot kobiety.

Teraz wystarczy krótka wyprawa do jednego ze sklepów sieci Pink Shop, byś stał się Harrym Potterem lub Gandalfem w sypialni!

 

Sposób na anal

Anal jest modny. Anal zdobywa coraz więcej wielbicielek i wielbicieli. Anal skłania również do eksperymentów. Najlepiej nadają się do nich dwie serie akcesoriów opracowane specjalnie z myślą o wielbicielach analu.

Seria akcesoriów w ulubionym przez kobiety kolorze różowym. Idealne dla początkujących i nieco bardziej zaawansowanych adeptek. Pomagają w nauce rozluźniania dziurki, a bardziej zaawansowane dostarczają przyjemności, wynikającej z analnego skoku.

Seria czarna przeznaczona jest dla mężczyzn, które wspólnie z partnerką chcą przeżyć silniejsze doznania. Akcesoria zaprojektowane z uwzględnieniem męskiej anatomii, spełniają również funkcje profilaktyczne, dzięki masażowi prostaty pomagają zapobiegać chorobom prostaty.

Obie serie wykonane z najlepszych materiałów, łatwych w utrzymaniu czystości, nieprzyjmujących zapachów i nieulegających przebarwieniom. Przy ich stosowaniu należy używać specjalnych środków poślizgowych do analu, charakteryzujących się zwiększoną śliskością i dodatkiem wyciągu z goździków, dającego miły zapach i znieczulającego.

 

Luxe maxima

To chyba najprostszy sposób, żebyś bez wysiłku podkręcić seks i tak dogodzić lasce, żeby aż tarła kolanami z pożądania za każdym razem, gdy się spotkacie. Nie musisz wymyślać nie wiadomo czego. Wystarczy, że założysz… prezerwatywę. Oczywiście nie chodzi o zwykłego kondoma. Potrzebujesz super-gumy, która zamieni kutasa w super-narzędzie do ruchania.

Prezerwatywy serii Luxe Maxima nie tylko chronią przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dzięki umieszczeniu na nich pierścieni o specjalnej fakturze, wypustek i włosków drażniących, zamienią zwykłe bzykanie w kompletny odlot. Te dodatki dodatkowo stymulują ścianki pochwy, dodając nowych bodźców do ruchania. Nawet najbardziej doświadczony specjalista od dupczenia nie osiągnie tego w „tradycyjny” sposób. Dzięki tym prezerwatywom dasz partnerce taki orgazm, że będzie go wspominała całe życie, nawet jeśli to było tylko szybkie bzykanko w klubowym kibelku, albo jednorazowy numerek na służbowym wyjeździe.

Luxe Maxima to prezerwatywy jednorazowego użytku, wyprodukowane w oparciu o japońską technologie. Nakładane i zdejmowane w standardowy sposób. Wyłącznie do seksu dopochwowego. Dostępne w sześciu wersjach.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>