Na planie filmu

Odkąd do wojska przyjmowane są również kobiety, fantazje o seksie z dupą w mundurze przestały być zupełnie nierealne. Dziś nietrudno już wyobrazić sobie takie akcje. W świat wojskowych fantazji trafiliśmy na planie nowego filmu wytwórni Marca Dorcela. W surowych klimatach koszar francuskiej armii zobaczymy ostre rżniecie i sytuacje, o jakich większość prawdziwych rekrutów marzy, waląc konia w samotne wieczory na wojskowej pryczy.

Kiedy na ekranie pojawia się cycata mamuśka Rebecca Moore wiadomo, że będzie ostre rżnięcie. W filmie „Armia dziwek” gorąca 39-latka wciela się w role pani sierżant, szkolącej rekrutów. Wymagająca pani sierżant bez skrupułów wykorzystuje swoją rangę, żeby podporządkować sobie młodych żołnierzy. Każda niesubordynacja karana jest z całą surowością.

Do realizacji filmu wytwórnia wynajęła prawdziwe koszary na północy Francji, co tylko dodaje całej sprawie pikanterii. Podobno dowódca wiedział, jaki film będzie kręcony. Do reżysera i ekipy filmowej przez wszystkie dni zdjęć zgłaszali się młodzi żołnierze, chcący zagrać w filmie. Jednak umowa z dowódcą jednostki absolutnie to uniemożliwiała.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>