Na planie filmu

Występują: Ania Kinski, Apolonia Lapiedra, Mina Sauvage, Alexa Thomas, Cassie del Isla, Megan Rian, Rose Valerie i inni

Na przełomie tysiącleci kino erotyczne przeszło ważną przemianę. Powszechny dostęp do kamer cyfrowych, a później coraz lepsza jakość kamer w telefonach komórkowych sprawiły, że dzisiaj w zasadzie każdy może nakręcić swój filmik. Prosty, bez fabuły, ot, zwykłe ruchanie. To narzuciło zmianę stylu również producentom, którzy stwierdzili, że po co wydawać pieniądze na drogie produkcje, skoro i tak liczy się tylko seks. Dzisiejsze kino erotyczne zdominowane jest przez prostotę. Filmy nie mają rozbudowanej fabuły, zazwyczaj składają się z pojedynczych, niepołączonych ze sobą intryga scen, często realizowanych minimalnym kosztem.

Na szczęście nadal są wytwórnie, które nie boją się realizować filmów z rozmachem, dbałością o szczegóły, rozbudowaną fabułę i jakość. Należy do nich francuski potentat Video Marc Dorcel, który co roku zachwyca świat niezwykłymi obrazami.

Najnowsza produkcja francuskiej wytwórni, inspirowana jest kultowym filmem sensacyjnym „Infiltracja”. Wkraczamy tu w świat mafii, dealerów narkotyków i bezwzględnej walki o władzę, gdzie seks jest jednym z narzędzi wykorzystywanych w mafijnych rozgrywkach.

Wspaniała obsada, w której znalazły się między innymi Ania Kinski, Apolonia Lapiedra, Mina Sauvage, Alexa Thomas, Cassie del Isla, Megan Rian, Rose Valerie, zrealizowane z rozmachem sceny plenerowe, pościgi i wspaniały seks sprawiają, że film ma wszelkie szanse, by stać się superhitem. Już zdobył nominacje do nagród AVN w 12 kategoriach (wręczenie nagród 27 stycznia 2018 roku).

Nasz reporter towarzyszył aktorom i ekipie przy pracy. Przedstawiamy fotosy ze sceny z udziałem Megan Rian i Miny Sauvage. Scena zaczyna się w limuzynie, a potem przenosi się do salonu jednego z szefów mafii.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>