O tym się mówi

Przedwczesny wytrysk

To problem co trzeciego mężczyzny

Ten problem dotyczy już ponad 30 procent mężczyzn w rozwiniętych społeczeństwach. Przedwczesny wytrysk staje się chorobą XXI wieku.

Zbyt krótko trwający stosunek sprawia, że żadne z partnerów nie będzie tak naprawdę spełnione. Przyczyny zbyt szybkiego kończenia aktu seksualnego leżą najczęściej po stronie mężczyzny. Powodów może być wiele. Pierwszym jest młodość i brak doświadczenia. Buzujące w młodym człowieku hormony, wysoki poziom testosteronu powodują, że młody mężczyzna często zbyt szybko kończy, nie dając ani kobiecie, ani sobie wystarczającej satysfakcji. W przypadku bardziej doświadczonych i dojrzałych mężczyzn najczęstszą przyczyną zbyt szybkiego kończenia, jest życie w stresie i brak umiejętności kontrolowania odruchów ciała.

Mężczyźni często nie zdają sobie sprawy, że kończą zbyt szybko, ponieważ partnerki, przez delikatność i lub z powodu źle rozumianej troski o partnerów, często nie mówią im, że kończą zbyt szybko. Jednak narastająca w kobietach frustracja z powodu braku satysfakcji może w konsekwencji poważnie zaszkodzić związkowi. Dlatego doradzamy kobietom, by nie ukrywały przed swoimi partnerami swoich odczuć, mówiły o nich i wspólnie szukali rozwiązania problemu.

Pamiętajcie, że u około 60% mężczyzn od czasu do czasu pojawia się przedwczesny wytrysk, spowodowany różnymi czynnikami, a już u ponad 30% męskiej populacji problem ten ma charakter ciągły. Na szczęście dzięki stosowaniu odpowiedniego treningu i kosmetyków, można nad tym zapanować. Oto kilka rad, by nie kończyć zbyt szybko.

– Trening czyni mistrza! Naucz się kontrolować swoje odruchy w czasie masturbacji (najlepiej z wykorzystaniem masturbatorów). Doprowadzaj się na krok przed szczyt i przerywaj. Będziesz potrafił wyczuwać nadchodzący wytrysk i wiedział, w którym momencie na chwilę wstrzymać stosunek, by powstrzymać wytrysk.

– Pamiętajcie o grze wstępnej. Starajcie się wspólnie jak najlepiej poznać swoje ciała, wyczuwać ich reakcje i emocje, dozować napięcie i przyjemności. Pamiętajcie, że rozkosz dawać może nie tylko tradycyjna „penetracja”, a partner może doprowadzić kobietę do orgazmu na wiele sposobów. Użycie wyobraźni.

– Stosujcie odpowiednie trening – na przykład przerywanie stosunku tuż przed szczytem mężczyzny, który może w czasie przerwy nadal stymulować partnerkę innymi metodami.

– Zastosujcie proste, mechaniczne środki przedłużające stosunek. Na przykład ringi i opaski uciskowe, osłabiają odruch skurczowy cewki moczowej, a tym samym wytrysk.

– Nakładki na penisa lub grubsze prezerwatywy, zmniejszają odczuwanie bodźców przez penisa i powodują wydłużenie stosunku.

– Najskuteczniejszym sposobem opóźniania wytrysku, jest stosowanie specjalnych kremów, żeli i preparatów w sprayu oraz nasączonych nimi prezerwatyw. To doskonały sposób na przedłużenie czasu trwania stosunku.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>