O tym się mówi

Moda na wegański styl życia dotarła także do sfery seksu. Coraz więcej osób rezygnuje całkowicie z produktów pochodzenia zwierzęcego. Od pewnego czasu toczy się dyskusja, jak weganizm wpływa na seks. Pojawiają się pytania, czy seks oralny może być wegański. Rozstrzygnięcie tego problemu mieści się już chyba w sferze filozofii.

Jeszcze do niedawna osoby wyznające weganizm miały poważny problem z kupieniem prezerwatyw, czy kosmetyków bądź akcesoriów erotycznych, które spełniałyby kryteria wegańskości. Czyli w żadnym momencie na żadnym etapie ich produkcji nie mogą być wykorzystywane produkty pochodzenia zwierzęcego. Oczywiście nie mogą być również testowane na zwierzętach.

W ostatnim czasie na rynku pojawiły się prezerwatywy (pisaliśmy o nich w wydaniu 6/2017) i lubrykanty, które są odpowiednie dla wegan. Bazujące na wodzie lub silikonie żele poślizgowe do seksu, żele do seksu analnego, czy smakowe żele do seksu oralnego wyprodukowane zostały z zachowaniem najwyższych wegańskich rygorów. Ich wyjątkowe własności sprawiają, że są hipoalergiczne i idealnie nadają się do wszelkich odmian seksu. Polecamy je nie tylko weganom.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>