SekStar

Skandalistka

Hiszpańska krew i wicąż buzujące hormony sprawiają, że Ana Marco jest pełna energii jak wulkan. Kiedy miała 19 lat zgłosiła się do wywołującego duże kontrowersje w Hiszpanii reality show „Mujeres y hombres y viceversa”, w którym na oczach widzów w kolejnych odcinkach dobierały się pary. Ana doprowadziła do wielkiej dyskusji wokół programu, kiedy na oczach milionów widzów wybzykała się z jednym z uczestników. Zaraz potem dostała propozycję zagrania w pornosie. Zgodziła się bez chwili zastanowienia.

Dzisiaj ma 24 lata i szczęśliwie łączy karierę w filmach erotycznych z wychowywaniem uroczej córeczki, z której jest bardzo dumna.

Z prawdziwa przyjemnością informujemy, że piękną Anę zobaczycie w filmie „Młode cipki”, jaki znajdzie się na płycie DVD, jaka dostaniecie w kioskach wraz z pierwszym przyszłorocznym wydaniem naszego magazynu.

Czerwona piguła

Zaczęła grać w filmach, żeby spełniać swoje fantazje. Szybko zdobyła pozycję, która dała jej możliwość wymyślania scenariuszy scen. Dzięki temu może przed kamerą odgrywać sytuacje, które niełatwo przeżyć w życiu codziennym. Jedną z nich opisała kiedyś na swoim blogu.

„Może to dziwne, ale od zawsze strasznie mnie podniecało, kiedy ktoś patrzył, jak się bzykam. Oboje z mężem jesteśmy takimi ekshibicjonistami. Dlatego kiedyś często bzykaliśmy się na przykład w klubowym kiblu przy otwartych drzwiach. Dzisiaj jego pozycja już nie pozwala nam na takie ekscesy. Jednak kupiliśmy dom z basenem i jak tylko zaczyna się wiosna, zatrudniamy ogrodników, czyścicieli basenów i różne inne osoby. I bzykamy się przy odsłoniętych i otwartych oknach, kiedy oni chodzą po ogrodzie. Moje krzyki rozkoszy zawsze sprawiają, ze w końcu zaczynają nas podglądać. A ja wtedy szczytuje!”

Najnowsze wcielenie Tamary, to spełnienie jednej z jej fantazji, czyli zabawy w pielęgniarkę i doktora. Napaloną pigułę w czerwonym lateksie możecie zobaczyć w filmie „Piguły do rżnięcia” na naszej płycie DVD.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>