To nas kręci

Gospodyni domowa, to w powszechnym odczuciu zahukana kobieta, dzieląca życie między pracę, a obowiązki domowe, niemająca czasu na rozrywki i przyjemności. To stereotyp, ale nadal dość często prawda. A jednak wiele się w tym zakresie zmienia i współczesna gospodyni domowa ma coraz częściej czas na przyjemności.

W zdecydowanie lepszej sytuacji są kobiety, których mężowie lub partnerzy są na tyle zamożni, że one nie musza pracować. Mają czas na spa, kosmetyczkę, masaże, ćwiczenia. Ale nawet kobiety pracujące coraz częściej znajdują czas i pieniądze, żeby być w formie i na topie.

„Droga hrabino, zapewniam cię, ze nic tak nie odmładza nas kobiety, jak posiadanie dużo młodszego kochanka” mówi księżna de Montespan (kochanka Ludwika XIV) do hrabiny d’Aubigny w książce Honoriusza Balzacka „Kobieta trzydziestoletnia”. Dzisiejsze kuguarzyce, dojrzałe i gotowe na wszystko gospodynie domowe swoim postepowaniem w stu procentach potwierdzają te tezę. Co ważniejsze, one nie tylko pzowalają się uwodzić. Również aktywnie działają, poszukują, łowią i przejmują inicjatywę. Są gotowe na wieczorną wędrówke po klubach, w których szukają znajomości i podrywają.

Co ciekawe, taka otwarta na seks postawa nie musi oznaczać, że kobieta jest singielką. Często żyją w bardzo teraz modnych otwartych związkach (jak pokazują badania, kobiety dojrzałe są dużo bardziej skłonne do tworzenia otwartych związków, niż młode dziewczyny, poszukujące raczej „wielkiej miłości”), czyli mają z mężami/partnerami układ, który obu stronom pozwala na bzykanie się na boku.

Takie gospodynie domowe nie tylko dobrze wyglądają. Są zadbane, zrobione, przyciągają oko i działają na męskie zmysły. Pamiętają, że wbrew przysłowiu to szata zdobi człowieka. Dlatego w ich sypialni nie brakuje seksownych ciuchów i baaardzo frywolnej bielizny. Widzą, że szczęściu w życiu trzeba pomagać. Dlatego pamiętają o feromonach, dzięki którym świat często pada im do stóp. No i nie mają oporów przed seksem!

Amerykański serial „Gotowe na wszystko” (org. „Desperate Housewives”) przecierał szlaki i pokazywał atrakcyjne dupy w kwiecie wieku, które facetów wykorzystują, a same żyją pełnią życia. Takie laski działają na męską wyobraźnię. Przecież większość z nas marzy o szybkim, bezproblemowym seksie bez zobowiązań z atrakcyjną kobietą. Mało tego, marzymy, żeby to one wychodziły z inicjatywa i za nas załatwiały wszystkie ceregiele z uwodzeniem i inicjowaniem łóżkowych igraszek. I takie są współczesne gospodynie domowe, które już poczuły wolność, jaka niesie ze sobą obyczajowość XXI wieku.

Ćwiczą, łykają wspomagające libido suplementy, pielęgnują piersi ujędrniającymi żelami, włączają aplikację randkowa na smartfonie i łowią okazję. A czasem taka okazja trafia im pod drzwi w postaci kuriera z przesyłką, dostawcy pizzy, sąsiada, czy hydraulika, który przyszedł przepchać rury. Kiedy otwierają drzwi w zwiewnej haleczce, spryskane feromonami, od razu wiadomo, że liczą na coś więcej. Uwiedziony musi tylko uważać, żeby nie zostać nakrytym przez męża/partnera. O ile taki w ogóle jest, bo napalone gospodynie domowe często wybierają życie singielki lub otwarte związki bez zobowiązań.

Męskie fantazje o znudzonych kurach domowych, czekających tylko na okazję, żeby się wyruchać, coraz częściej i coraz łatwiej się spełniają. Jeśli jeszcze nie przeżyłeś takiej akcji, poczekaj na swoją szansę. Rozglądaj się i uważaj, żebyś nie przegapił swojej szansy. Może to sąsiadka z trzeciego piętra? Albo koleżanka z pracy? Świat jest pełen niespodzianek i okazji.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>